arrow
Twój wybór:

Dieta Paleo

Od cateringu:

Look Fit

Dieta Paleo

Dedykowana osobom z celiakią, oraz nietolerancją glutenu, nabiału, laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych.

Przykładowe menu

arrow

Śniadanie:

Jajka nadziewane wędzonym łososiem

II Śniadanie:

Grillowane szaszłyki z owoców

Obiad:

Stek z rusztu z pomidorami, cebulą i pieczarkami

Podwieczorek:

Krem kalafiorowy

Kolacja:

Grillowany bakłażan z mięsem mielonym z indyka

O cateringu

arrow

Look Fit to firma istniejąca na rynku od 2012 roku, mająca w swojej kadrze wykwalifikowanych Trenerów Personalnych, Dietetyków, Managerów oraz Kucharzy.

Nasze diety dostarczamy w miastach: Wrocław, Kraków i okolice, Katowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Ruda Śląska, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie.

Nasza usługa Cateringu Dietetycznego to indywidualnie dobrane pod kątem Twojej Aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy. Są zdrowe, świeże, estetycznie podane i co najważniejsze - dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Oferujemy zbilansowaną dietę bez godzin w kuchni i jedzenia "na mieście". Codziennie dostarczamy różnorodne, zdrowe i smaczne posiłki, które w 100% zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe.

We Wrocławiu dodatkowo zapraszamy do naszego Studia Treningów Personalnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowo produkcją i dostarczeniem cateringu dietetycznego do naszych klientów jak i również prowadzeniem Treningów Personalnych pod czujnym okiem naszych Trenerów.

Inne diety cateringu

arrow

Skonfiguruj swoją dietę

arrow

Wybierz kaloryczność*

1200 kcal
5 posiłków dziennie
Od 59,00 zł
1500 kcal
5 posiłków dziennie
Od 62,00 zł
1800 kcal
5 posiłków dziennie
Od 65,00 zł
2000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 68,00 zł
2500 kcal
5 posiłków dziennie
Od 71,00 zł
3000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 75,00 zł
4000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 90,00 zł
Dieta Paleo
catering
Liczba dostaw: 0 / 5
Data rozpoczęcia: -
Data zakończenia: -
Za dzień
0,00 zł
Suma
brak