arrow
Twój wybór:

Dieta Bezlaktozowa

Od cateringu:

Look Fit

Dieta Bezlaktozowa

Dieta, którą powinny stosować osoby z nietolerancją laktozy, odczuwające dyskomfort trawienny po spożyciu mleka krowiego (źródła laktozy). Dodatkowym wariantem tej diety jest całkowite wykluczenie nabiału z jadłospisu, co doskonale sprawdzi się w przypadku osób ze skazą białkową, alergią na białka mleka.

Przykładowe menu

arrow

Śniadanie:

Jajka faszerowane pastą z awokado i chleb pełnoziarnisty

II Śniadanie:

Orzechy w czekoladzie

Obiad:

Dorsz duszony w porach z brokułem i pomidorową kaszą jaglaną

Podwieczorek:

Krem brokułowo-kalafiorowy

Kolacja:

Pieczona papryka nadziewana pieczarkami, serem żółtym, orzechami i pomidorami

O cateringu

arrow

Look Fit to firma istniejąca na rynku od 2012 roku, mająca w swojej kadrze wykwalifikowanych Trenerów Personalnych, Dietetyków, Managerów oraz Kucharzy.

Nasze diety dostarczamy w miastach: Wrocław, Kraków i okolice, Katowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Ruda Śląska, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie.

Nasza usługa Cateringu Dietetycznego to indywidualnie dobrane pod kątem Twojej Aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy. Są zdrowe, świeże, estetycznie podane i co najważniejsze - dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Oferujemy zbilansowaną dietę bez godzin w kuchni i jedzenia "na mieście". Codziennie dostarczamy różnorodne, zdrowe i smaczne posiłki, które w 100% zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe.

We Wrocławiu dodatkowo zapraszamy do naszego Studia Treningów Personalnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowo produkcją i dostarczeniem cateringu dietetycznego do naszych klientów jak i również prowadzeniem Treningów Personalnych pod czujnym okiem naszych Trenerów.

Inne diety cateringu

arrow

Skonfiguruj swoją dietę

arrow

Wybierz kaloryczność*

1200 kcal
5 posiłków dziennie
Od 57,00 zł
1500 kcal
5 posiłków dziennie
Od 61,00 zł
1800 kcal
5 posiłków dziennie
Od 63,00 zł
2000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 66,00 zł
2500 kcal
5 posiłków dziennie
Od 69,00 zł
Dieta Bezlaktozowa
catering
Liczba dostaw: 0 / 5
Data rozpoczęcia: -
Data zakończenia: -
Za dzień
0,00 zł
Suma
brak