arrow
Twój wybór:

Dieta Sportowa

Od cateringu:

Look Fit

Dieta Sportowa

Dedykowana sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też poprawić swoją wytrzymałość. Zestawy są komponowane z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na makroskładniki: wzbogacone o dodatkowe źródła pełnowartościowego białka, a także węglowodanów złożonych i prostych (ulokowanych okołotreningowo).

Przykładowe menu

arrow

Śniadanie:

Jajka nadziewane wędzonym łososiem i chrzanem

II Śniadanie:

Sok pomarańczowo-marchewkowy, Jabłko

Obiad:

Polędwiczka wieprzowa ze szpinakiem i ryżem

Podwieczorek:

Kurczak po hawajsku, Krem kalafiorowy

Kolacja:

Sałatka śródziemnomorska

O cateringu

arrow

Look Fit to firma istniejąca na rynku od 2012 roku, mająca w swojej kadrze wykwalifikowanych Trenerów Personalnych, Dietetyków, Managerów oraz Kucharzy.

Nasze diety dostarczamy w miastach: Wrocław, Kraków i okolice, Katowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Ruda Śląska, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie.

Nasza usługa Cateringu Dietetycznego to indywidualnie dobrane pod kątem Twojej Aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy. Są zdrowe, świeże, estetycznie podane i co najważniejsze - dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Oferujemy zbilansowaną dietę bez godzin w kuchni i jedzenia "na mieście". Codziennie dostarczamy różnorodne, zdrowe i smaczne posiłki, które w 100% zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe.

We Wrocławiu dodatkowo zapraszamy do naszego Studia Treningów Personalnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowo produkcją i dostarczeniem cateringu dietetycznego do naszych klientów jak i również prowadzeniem Treningów Personalnych pod czujnym okiem naszych Trenerów.

Inne diety cateringu

arrow

Skonfiguruj swoją dietę

arrow

Wybierz kaloryczność*

3000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 75,00 zł
4000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 90,00 zł
Dieta Sportowa
catering
Liczba dostaw: 0 / 5
Data rozpoczęcia: -
Data zakończenia: -
Za dzień
0,00 zł
Suma
brak