arrow
Twój wybór:

Dieta Standard

Od cateringu:

Look Fit

Dieta Standard

Dla wszystkich, którym zależy na uzyskaniu bądź utrzymaniu prawidłowej masy ciała. To zestaw w pełni zbilansowanych posiłków, które w zależności od celów klienta i indywidualnie dobranej kaloryczności, pozwolą na redukcję zbędnych kilogramów, umożliwią stabilizację wagi oraz zapewnią zdrowie i dobre samopoczucie.

Przykładowe menu

arrow

Śniadanie:

Jajko zapiekane z szynką w awokado z chlebem żytnim pełnoziarnistym.

II Śniadanie:

Racuchy z karmelizowaną gruszką

Obiad:

Teksasko-meksykańska potrawka z indyka

Podwieczorek:

Zupa pomidorowa z makaronem

Kolacja:

Tortilla z kurczakiem i warzywami

O cateringu

arrow

Look Fit to firma istniejąca na rynku od 2012 roku, mająca w swojej kadrze wykwalifikowanych Trenerów Personalnych, Dietetyków, Managerów oraz Kucharzy.

Nasze diety dostarczamy w miastach: Wrocław, Kraków i okolice, Katowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Ruda Śląska, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie.

Nasza usługa Cateringu Dietetycznego to indywidualnie dobrane pod kątem Twojej Aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy. Są zdrowe, świeże, estetycznie podane i co najważniejsze - dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Oferujemy zbilansowaną dietę bez godzin w kuchni i jedzenia "na mieście". Codziennie dostarczamy różnorodne, zdrowe i smaczne posiłki, które w 100% zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe.

We Wrocławiu dodatkowo zapraszamy do naszego Studia Treningów Personalnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowo produkcją i dostarczeniem cateringu dietetycznego do naszych klientów jak i również prowadzeniem Treningów Personalnych pod czujnym okiem naszych Trenerów.

Inne diety cateringu

arrow

Skonfiguruj swoją dietę

arrow

Wybierz kaloryczność*

1200 kcal
5 posiłków dziennie
Od 57,00 zł
1500 kcal
5 posiłków dziennie
Od 60,00 zł
1800 kcal
5 posiłków dziennie
Od 63,00 zł
2000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 66,00 zł
2500 kcal
5 posiłków dziennie
Od 69,00 zł
Dieta Standard
catering
Liczba dostaw: 0 / 5
Data rozpoczęcia: -
Data zakończenia: -
Za dzień
0,00 zł
Suma
brak