arrow
Twój wybór:

Dieta Masa

Od cateringu:

Fitness Catering

Dieta Masa

Dzięki wysokiej zawartości białka w każdym z pięciu posiłków dieta Masa idealna jest dla osób regularnie trenujących fizycznie. Zbilansowane połączenie wszystkich niezbędnych makroskładników pozwala osiągać cele treningowe, przyspieszać regenerację powysiłkową, a także zapewnia niezbędne mikroskładniki, których potrzebuje organizm do codziennego funkcjonowania.

 

Budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Dzięki podaży tylko zdrowych tłuszczy oraz pełnowartościowych węglowodanów mięśnie otrzymują zbilansowaną ilość "paliwa" na czas trwania treningu, a później na regenerację włókien mięśniowych. Kluczem diety jest dostosowanie odpowiedniej kaloryczności do własnej przemiany materii.

 

Dla wszystkich osób aktywnie trenujących na siłowni oraz uprawiających sporty wytrzymałościowe lub drużynowe. Dieta dostarcza potrzebnych makro i mikroskładników skumulowanych w indywidualnie dopasowanej podaży kalorycznej. W ten sposób osiągniesz szybsze efekty naturalnym sposobem.

Przykładowe menu

arrow

Śniadanie
Truskawkowo-agrestowa owsianka

II Śniadanie
Jajka na twardo z pomidorami, sosem jogurtowo-koperkowym i pieczywem

Obiad
Kurczak po chińsku w słodko-kwaśnym sosie z ryżem i gotowanymi warzywami

Podwieczorek
Sałatka z szarpanej piersi indyka z makaronem penne, zielonymi warzywami i kolendrowym sosem winegret

Kolacja
Pierś kurczaka w duszonej kapuście na kaszy pęczak

Alergeny
gluten, mleko, orzechy, jaja

O cateringu

arrow

Firmę Fitness Catering stworzyliśmy z myślą o osobach aktywnych, które nie mają czasu na zakupy i gotowanie odpowiednio skomponowanych, wartościowych i zbilansowanych posiłków. Chcemy udowodnić, że jedzenie na zamówienie wcale nie musi być niezdrowe i pozbawione wartości odżywczych. Wręcz przeciwnie - wygodna dieta typu lightbox jest skomponowana w taki sposób, aby codziennie dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Dlaczego nasz catering?

Jakość

Działamy w przestrzeni gastronomicznej nieprzerwanie od 2010 roku. Dzięki nabytemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i z dumą towarzyszymy im w ich kulinarnej podróży.

Doświadczenie

Kładziemy wyjątkowy nacisk na jakość posiłków. Nasze składniki pochodzą od lokalnych dostawców - starannie wyselekcjonowane z uwzględnieniem najwyższych standardów żywienia.

Wybór

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom stworzyliśmy rozbudowaną ofertę, dzięki której nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie pomoc w realizacji swojego celu.

Realizacja

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest Twój czas. Nasz zespół dokłada wszelkich starań aby nasze posiłki pojawiły się punktualnie we wskazane miejsce.

Co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest jakość. Kładziemy na nią nacisk od samego początku w procesie kreowania posiłków. Wierzymy, że szacunek do produktu wsparty profesjonalizmem kuchennych wirtuozów przeradza się w zadowolenie wszystkich naszych Klientów.

Wyznajemy zasadę, według której w życiu warto robić tylko to, co się kocha. My kochamy tworzenie pełnowartościowych posiłków. Dzielimy się tą pasją z naszymi Klientami, dając im tym sposobem energię i czas na realizację ich życiowych pasji.

Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów jest wartością nadrzędną. Dlatego oferta Fitness Catering jest stale modyfikowana i ulepszana. Jesteśmy najbliżej potrzeb: oferujemy między innymi konsultacje dietetyka przed zamówieniem diety, specjalne wersje dań dla podróżujących a także wsparcie coacha.
Zapraszamy do naszego świata!

Inne diety cateringu

arrow

Skonfiguruj swoją dietę

arrow

Wybierz kaloryczność*

2500 kcal
5 posiłków dziennie
Od 67,00 zł
2800 kcal
5 posiłków dziennie
Od 69,00 zł
3000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 72,00 zł
3500 kcal
5 posiłków dziennie
Od 77,00 zł
4000 kcal
5 posiłków dziennie
Od 79,00 zł
Dieta Masa
catering
Liczba dostaw: 0 / 1
Data rozpoczęcia: -
Data zakończenia: -
Za dzień
0,00 zł
Suma
brak