Solidarnie dla gastronomii

Epidemia koronowirusa, która objęła już cały świat, w dużym stopniu wpłynęła na nasze codzienne życie. Ze względów bezpieczeństwa wiele z nas pozostaje w domach, pracując zdalnie lub ograniczając wyjścia tylko do tych niezbędnych, jednocześnie unikając skupisk ludzkich. Nowe rozporządzenia ograniczyły funkcjonowanie, a w niektórych przypadkach nawet zmusiły do zamknięcia wiele firm z różnych branż usługowych, w tym również lokali gastronomicznych. Brak możliwości sprzedaży stacjonarnie to dla niektórych widmo bankructwa. Wciąż można co prawda oferować dania na wynos lub z dostawą do domu, jednak wiele firm nie ma w tym momencie pomysłu i środków na promowanie tego rodzaju usług w swoich lokalach. Chcąc wspomóc lokalną, lubelską branżę gastronomiczną w tym trudnym czasie, portal napudelkach.pl wyciąga pomocną dłoń!

Na Pudełkach z pomocą dla całej branży

Kim jesteśmy? Portal napudelkach.pl to ogólnopolska porównywarka cateringów dietetycznych, która na co dzień umożliwia firmom cateringowym świadczenie usług i zawieranie umów online, bez konieczności posiadania swojej własnej platformy, dając dostęp do tysięcy klientów jednocześnie, a także przejmując w dużym stopniu odpowiedzialność za reklamę i działania marketingowe. Pozwala też w prosty sposób zwiększyć zaufanie do marki, ponieważ sam portal ma zasięg ogólnopolski i zyskał już zaufanie tysięcy zadowolonych klientów.

Jeżeli chodzi z kolei o klientów, dzięki porównywarce napudelkach.pl mogą oni jednocześnie przeglądać ofertę wielu różnych cateringów, a dzięki precyzyjnej wyszukiwarce określać swoje indywidualne preferencje. Takie rozwiązanie sprawia, że klienci stają się lojalni i chętnie do nas wracają. Portal zapewnia również prostotę oraz bezpieczeństwo transakcji, które w dzisiejszych czasach są niezwykle ważne.

Jak napudelkach.pl chce wesprzeć lokalne gastronomie?

Postanowiliśmy bezpłatnie udostępnić swój system do zamawiania wszystkim zainteresowanym, nie tylko firmom z branży cateringowej, ale także pozostałym lokalom gastronomicznym na terenie Lublina. Co ważne, mowa tu nie tylko o możliwości całkowicie bezpłatnego ogłaszania swojej oferty na portalu napudelkach.pl, ale także dodatkowej pomocy marketingowej.

Wesprzemy bowiem reklamę wszystkich firm, które wyrażą chęć podjęcia współpracy i pomożemy im dotrzeć do lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że pomoże to lubelskim lokalom gastronomicznym i firmom cateringowym odzyskać choć w pewnym stopniu stabilność finansową i spokój i przetrwać w czasach, gdy nie mogą prowadzić sprzedaży stacjonarnej.

Współpraca z nami ma szereg zalet, takich jak:

  • Dostęp do rozbudowanej bazy klientów jednocześnie,
  • Korzystanie z rozpoznawalności serwisu, który zdobył zaufanie tysięcy klientów,
  • Doskonałe pozycjonowanie asortymentu,
  • Zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach,
  • Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta.

Każdy, kto chciałby skorzystać z naszej pomocy, proszony jest o kontakt na adres kontakt@napudelkach.pl i pozostawienie swojego numeru telefonu. Dzięki temu szybciej będziemy mogli nawiązać współpracę, która mamy nadzieję będzie dla Was niezwykle owocna!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *