Solidarnie dla gastronomii

Epidemia koronowirusa, która objęła już cały świat, w dużym stopniu wpłynęła na nasze codzienne życie. Ze względów bezpieczeństwa wiele z nas pozostaje w domach, pracując zdalnie lub ograniczając wyjścia tylko do tych niezbędnych, jednocześnie unikając skupisk ludzkich. Nowe rozporządzenia ograniczyły funkcjonowanie, a w niektórych przypadkach nawet zmusiły do zamknięcia wiele firm z różnych branż usługowych, w tym również lokali gastronomicznych. Brak możliwości sprzedaży stacjonarnie to dla niektórych widmo bankructwa. Wciąż można co prawda oferować dania na wynos lub z dostawą do domu, jednak wiele firm nie ma w tym momencie pomysłu i środków na promowanie tego rodzaju usług w swoich lokalach. Chcąc wspomóc lokalną, lubelską branżę gastronomiczną w tym trudnym czasie, portal napudelkach.pl wyciąga pomocną dłoń!

Na Pudełkach z pomocą dla całej branży

Kim jesteśmy? Portal napudelkach.pl to ogólnopolska porównywarka cateringów dietetycznych, która na co dzień umożliwia firmom cateringowym świadczenie usług i zawieranie umów online, bez konieczności posiadania swojej własnej platformy, dając dostęp do tysięcy klientów jednocześnie, a także przejmując w dużym stopniu odpowiedzialność za reklamę i działania marketingowe. Pozwala też w prosty sposób zwiększyć zaufanie do marki, ponieważ sam portal ma zasięg ogólnopolski i zyskał już zaufanie tysięcy zadowolonych klientów.

Jeżeli chodzi z kolei o klientów, dzięki porównywarce napudelkach.pl mogą oni jednocześnie przeglądać ofertę wielu różnych cateringów, a dzięki precyzyjnej wyszukiwarce określać swoje indywidualne preferencje. Takie rozwiązanie sprawia, że klienci stają się lojalni i chętnie do nas wracają. Portal zapewnia również prostotę oraz bezpieczeństwo transakcji, które w dzisiejszych czasach są niezwykle ważne.

Jak napudelkach.pl chce wesprzeć lokalne gastronomie?

Postanowiliśmy bezpłatnie udostępnić swój system do zamawiania wszystkim zainteresowanym, nie tylko firmom z branży cateringowej, ale także pozostałym lokalom gastronomicznym na terenie Lublina. Co ważne, mowa tu nie tylko o możliwości całkowicie bezpłatnego ogłaszania swojej oferty na portalu napudelkach.pl, ale także dodatkowej pomocy marketingowej.

Wesprzemy bowiem reklamę wszystkich firm, które wyrażą chęć podjęcia współpracy i pomożemy im dotrzeć do lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że pomoże to lubelskim lokalom gastronomicznym i firmom cateringowym odzyskać choć w pewnym stopniu stabilność finansową i spokój i przetrwać w czasach, gdy nie mogą prowadzić sprzedaży stacjonarnej.

Współpraca z nami ma szereg zalet, takich jak:

  • Dostęp do rozbudowanej bazy klientów jednocześnie,
  • Korzystanie z rozpoznawalności serwisu, który zdobył zaufanie tysięcy klientów,
  • Doskonałe pozycjonowanie asortymentu,
  • Zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach,
  • Wsparcie sprzedaży i obsługi klienta.

Każdy, kto chciałby skorzystać z naszej pomocy, proszony jest o kontakt na adres kontakt@napudelkach.pl i pozostawienie swojego numeru telefonu. Dzięki temu szybciej będziemy mogli nawiązać współpracę, która mamy nadzieję będzie dla Was niezwykle owocna!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *